İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

 

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

 

www.ceremonyistanbul.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi, fatura ya da fişiniz ile birlikte fatura tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde renk ve beden değişimi yapabilirsiniz.


Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?


www.ceremonyistanbul.com adresinden satın aldığınız ürünlerin iadesi için önce hesabım sekmesinden ilgili siparişinizi seçip iade talebinizi oluşturmanız gerekir. Sonrasında paketinizden çıkan iade formunu doldurarak herhangi SÜRAT Kargo şubesinden iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz. Ürününüz ilgili birimimize ulaştığında ödeme tipine göre iade işleminiz başlatılmış olur ve ürün bedeli hesabınıza iade edilir.  


Mağazalarınızdan değişim ve iade yapabilir miyim?


Mağazalarımızdan değişim ve iade yapılamamaktadır.
 

İade etme süresi kaç gündür?
 

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

 

www.ceremonyistanbul.com form doldurarak gerçekleştirdiğiniz tüm iadelerin yalnızca tarafımıza  gönderim kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi SÜRAT KARGO dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.


Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılır?


Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza kargo bedeli hariç tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz.

 


Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

 

 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

 


www.ceremonyistanbul.com iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde E-Mail ile bilgilendirileceksiniz. İadeler  tarafımızdan 15 iş günü içerisinde yapılır. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.


İade koşulları nelerdir?


Ürünler orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi, fatura ya da fişiniz ile birlikte fatura tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.

Küpe ve benzeri kişisel kullanım ürünleri, hijyenik sebepler dolayısıyla değişim ve iade edilememektedir..

İnceleme sürecine giren ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2 ila 5 iş günü sürmektedir.

 

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

 

İadeler Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak Meşrutiyet Mahallesi Hacı Mansur Sokak No :41 CEREMONY TEKSTİL Osmanbey/ŞİŞLİ -İSTANBUL adresine gönderilir.


www.ceremonyistanbul.com’da outlet ürünlerde, stok fazlası olduğu belirtilen ürünlerin satışına ilişkin kampanya dönemlerinde cayma hakkı kullanılamaz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR